english version

15-06-2017

29-03-2000

wersja polska
Wstecz/Back Powrót do strony głównej / Return to main (index) page Powrót do głównego pnia/Return to main tree Strony indywidualne/Individual pages Spis imion i nazwisk - szukaj/The list of names - search Max Min Objaśnienia/Explanations
 

ADAM WAJSZCZUK

 
II  III   IV   V   VI   VII
  
    
0855Marianna
Żakowola Radzyńska
Świdnik
1922-2004

Aleksander Jóźwik
1924-2003

0856Bernardyna
Genowefa
 
Świdnik
Siedlce
1945-

Paweł Konowajczuk

0857Marek
Konowajczuk
Siedlce
?-

Aneta
?
?-

1300 Dominika
Siedlce
2004-
0021

Adam

Wajszczuk
Żakowola Radzyńska
1860-1942
Małgorzata
Buraczyńska
?-1938
1526 Bronisław
Żakowola
26.04.1885-24.05.1885
 
1301 Weronika
Siedlce
2004-
1527 Józef
Żakowola
06.06.1887-30.07.1887
    
0858Ryszard
Jóźwik
 
Świdnik
1948-

Ewa ?
Lubartów
1952-

0859Katarzyna
Lubartów
Świdnik
1978-

Wiesław
Bilik
Lubartów
1965-

1302 Patrycja
Świdnik
1998-
 
1528 Wiktoria
Żakowola
18.11.1888-12.01.1889
1303 Jakub
Świdnik
2001-
1529 Bronisława
Żakowola
21.11.1892-?
0860Piotr
Jóźwik
Świdnik
1979-
1530 Henryk
Żakowola
01.10.1894-?
0861Agnieszka
Świdnik
1980-
1872 Karolina
Świdnik
2005-
1531 Franciszek
Żakowola
30.11.1895-?
0862Magdalena
Świdnik
1983-

Marcin
Pycka
1984-

1873 Aleksander Wieslaw
Świdnik
2012-
 
   
1532 Małgorzata Paulina
Żakowola
17.06.1897-?
0863Sławomir
Jóźwik
 
Świdnik
Siedlce
1954-

Barbara ? 

0864Kamil
Jóźwik
Siedlce
?-
   
1533 Marianna
Żakowola
16.09.1899-?
0867Barbara
Kwidzyn
?-
   
0865Genowefa
Stasinów
Myszewo
1925-1992

Marian Parafiniuk

0866Tadeusz
Parafiniuk
 
Myszewo
Kwidzyn
1944-

Wirginia Barańska 

0854Bernarda
Żakowola Radzyńska
Stasinów
14.08.1903-24.01.1984

Franciszek Kot

0868Piotr
Parafiniuk
Kwidzyn
?-
   
   
0869Jerzy
Parafiniuk
 
Myszewo
Malbork
1945-

Krystyna Kuchaj 

0870Norbert
Parafiniuk
Malbork
?-
   
0871Beata
Malbork
?-
   
 
0872Wanda
  Myszewo
Mleczewo
1948-

Edward  Lehle 

0873Dariusz
Lehle
Malbork
Kwidzyn
1970-
   
 
          
            
 
0874Ewa
Sztum
1968-
   
0875Grzegorz
Lehle
Sztum
?-
   
0876Tomasz
Lehle
Sztum
?-
   
0877Henryk
Parafiniuk
 
Malbork
Sztum
1950-

Danuta
Detmer
1961

0878Sławomir
Parafiniuk
Sztum
1982-
   
0879Przemysław
Parafiniuk
Sztum
1986-
   
0880Emilia
Sztum
1984-
   
0881Andrzej
Parafiniuk
 
Myszewo
Sztumska Wieś/Sztum
1953-

Ewa  Stokowska 

0882Monika
Sztum
1982-
   
0883Daniel
Parafiniuk
Sztum
1997-
   
0884Marian
Parafiniuk
 
Myszewo
1961-

Bożena  Stefaniak 

0885Marcin
Parafiniuk
Myszewo
?-
   
   
0886Milena
Myszewo
?-
   
0887Antoni
Kot
Stasinów
Wrocław
1927-2000

Janina 
Dworak
1929-2002

0888Andrzej
Dworak *
 
Wrocław
1959-

Janina
Giecewicz
1963

0889Jakub
Dworak
Wrocław
1984-
   
1612 Dorota
Dworak
Wrocław
1984-
   
   
   
0890Czesława
Stasinów
1929-

Marian  Kiewel
1935-1986

0891Bożena
  Stasinów
Radzyń Podlaski
1956-

Sławomir  Petkowicz 

0892Anna
Radzyń Podlaski
1979-
   
0893Grzegorz
Petkowicz
Radzyń Podlaski
1987-
   
0894Mirosława
  Stasinów
Radzyń Podlaski
1958-

Andrzej  Ziobro 

0895Wojciech
Ziobro
Radzyń Podlaski
1986-
   
   
0896Barbara
Radzyń Podlaski
1989-
   
0897Łukasz
Ziobro
Radzyń Podlaski
1994-
   
   
0898Krzysztof
Kiewel
 
Stasinów
1961-

Anna  Kajda 

0899Kamil
Kiewel
Stasinów
1991-
   
  
* - Nazwisko rodowe "Kot" zostało zmienione na "Dworak".
  
* - Family name "Kot" was changed to "Dworak".
 
Wstecz/Back Powrót do strony głównej / Return to main (index) page Powrót do głównego pnia/Return to main tree Strony indywidualne/Individual pages Spis imion i nazwisk - szukaj/The list of names - search Max Min Objaśnienia/Explanations